LIPOvitamin C tablety 120 kapslí

Extra velké množství vitamínu C

Dostupnost Skladem (10 ks)
Kód: 459
749 Kč
LIPOvitamin C tablety 120 kapslí
lipo vitaminC mockup 22 Front Pill
Novinka Tip
Vegan & bezlepkové
Vegan & bezlepkové
potraviny nejen z ČR
Odesíláme obratem
Odesíláme obratem
vaše zdravé dobrůtky k vám
Myslíme na přírodu
Myslíme na přírodu
neposíláme zbytečné plasty ani papíry

LIPO VITAMIN C - 120 kapslí

Složení: Kyselina askorbová, Extrakt Acerola 25% vit. C, Askorbyl palmitát, Vitamín E, Rutin, Lecitin (VEGAN), Selen, Zinek

 

Doporučené dávkování: 4 kapsle denně. V případě vyšší zátěže organismu lze u dospělých osob dávku na několik dní navýšit o 4 kapsle.

Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

 

Upozornění: Výrobek není určený jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určené dětem do 3 let. Odkládejte mimo dosah dětí.

 

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5 až 25°C.

Obsah a hmotnost balení: 120 kapslí, 61,2 g

Počet dávek v balení: 30

 

Distributor:

New Energy s.r.o.

Havlíčkova 3979, CZ-767 01 Kroměříž

Vyrobeno v České republice

 

LIPOVITAMIN C® obsahuje velké množství vitamínu C, který je vázán na lecitin z důvodu ochrany vitamínu C před vlivem trávicího traktu. Je vhodný pro rychlé doplnění vitamínu C v organismu. Je důležité jej používat v období chřipek a nachlazení nebo při zvýšené zátěži organismu, a to i preventivně. Dále například při infekcích horních cest dýchacích a obecně při oslabení organismu. Lze jej doporučit zejména při:

 • Onemocnění srdce a cév (ateroskleróza, vysoký krevní tlak)
 • Onemocnění periferních cév
 • Virové, bakteriální a plísňové infekci (nachlazení, chřipka, herpes, kandidóza)
 • Nutnosti podpory všeobecné imunity
 • Tlumení alergických reakcí (ekzémy, astma, senná rýma, kopřivka)
 • Degenerativním očním onemocnění (šedý zákal, makulární degenerace)
 • Detoxikaci organismu
 • Hojení ran a kožních vředů, tlumení zánětlivých reakcí a pooperačních stavech
 • Podpoře zdravé kůže
 • Artritidě
 • Vředech v trávicím ústrojí
 • Stresu
 • Onemocnění dásní a zubů

Rozdíl mezi klasickou formou vitamínu C a LIPOVITAMINEM C® Tento výrobek vás zbaví nepohodlí a nepříjemnosti spojené s nutností příjmu hrsti tablet Vitamínu C každý den. Pro správnou funkci enzymatických reakcí v našem těle je u zdravých jedinců nutný příjem 2-3 g vitamínu C. Jak toho docílit, když vstřebatelnost tablet, nebo tobolek je 10-12 % a navíc trávicí trakt eliminuje tento příjem pomocí průjmu. Jednoduše řečeno - zapouzdřením!

Zapouzdřením vitamínu C v nanoliposomech vytvoříme přírodní, dokonale utěsněnou dutinu, která chrání Vitamín C před nepříznivými vlivy okolního prostředí a trávící soustavy. Vzhledem k jejich submikroskopické velikosti a složení, liposomy projdou trávícím systémem a bez jakékoliv změny jsou snadno absorbovány ve střevech, odkud jsou dopraveny do jater. V játrech jsou liposomy stravitelné a vitamín C je uvolněn stejně, jako kdyby byl vyroben v játrech. Liposomy, používané pro zapouzdření, jsou vyrobeny z fosfatidylcholinu - nejhojnější skupiny fosfolipidů (EPL). Tato látka je většinou extrahována ze sójového lecitinu a je nezbytná pro život.

Ve skutečnosti by se každá z bilionů buněk našeho těla okamžitě rozpadala, kdyby nebylo těchto fosfolipidů. Je to materiál, ze kterého jsou tvořeny všechny buněčné membrány. Pomocí tohoto technologického postupu je dosaženo vstřebatelnosti vitamínu C v rozsahu až 99 %.

 

Doporučení: Přípravek je určen k přímé konzumaci. Denní množství LIPOVITAMINU C® je možné též rozmíchat ve vodě a tento nápoj popíjet po celý den, abychom docílili v krvi stejné koncentrace po celý den.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LIPOvitamin C
Hmotnost: 0.061 kg
Hmotnost: 61,2g